N / A Cooler Fan 8CM 80 * 80 * 25 mm for SUNON KD2408PTS1 24V 1.7W Inverter Fan The model of this product is KD2408PTS1 Quality: brand new products and premium quality. Uses: The fan is mainly used to cool the machine, cool down, and play an auxiliary role. Note: Please check the model and shape of the fan before purchasing...